Sesja do portfolio Warszawa

Zdjęcia do portfolio to coraz częściej wybierany rodzaj fotografii portretowej, która ma za zadanie nie tylko zaprezentować Twój wizerunek czy pokazać Cie z jak najlepszej strony. Dobre zdjęcia do portfolio, zwłaszcza zdjęcia dla modeli i aktorów, powinny prezentować również Twoje możliwości.

Sesje do portfolio

Portfolio modela czy portfolio aktorskie musi eksponować atuty fotografowanej osoby. Wiele młodych osób na początku swojej kariery zawodowej nie raz zadaje sobie pytania jak skutecznie dostać się do agencji aktorskiej czy agencji modelek. Podstawą jest posiadanie solidnego portfolio. W wielu przypadkach to właśnie zdjęcia przesądzają o powodzeniu castingu. Profesjonalne zdjęcia modelingowe – testy, czy zdjęcia w ramach sesji zdjęciowej ze stylizacją niejednokrotnie okazują się wstępem o kariery i gwarantują sukces.

Dobre fotografie pokażą siłę i drzemiący w Tobie potencjał !

To najlepsza inwestycja na każdym etapie zawodowej kariery.

Zdjęcia do portfolio Warszawa

Jakie zdjęcia wybrać do portfolio aktorskiego? Jakie zdjęcia wysłać do agencji modelek? Jak zrobić zdjęcia do castingu? I jakie zdjęcia będą najlepsze do portfolio?

Jeśli przygotowujesz się lub chcesz kandydować do agencji modeli lub wykonujesz zawód aktora to oferta sesji do portfolio będzie właśnie dla Ciebie!

Profesjonalne portfolio powinni być przede wszystkimzróżnicowane! A także zapewniać o Twojej wszechstronności lub umiejętności kreacji. Realizując sesję zdjęciową ( w studio lub sesja w plenerze), poszerzysz swoje portfolio o zdjęcia, które pokażą Cię z twojej najlepszej strony.

Zdjęcia do portfolio aktorskiego – sesja do portfolio agencji aktorskiej

Sesja aktorska wykonywana jest w studio fotograficznym. Warszawa to najczęstszy obszar moich fotograficznych działań. Dla uzyskania najlepszych efektów zapewniam odpowiedni dobór oświetlenia i udzielam wielu wskazówek jak pozować podczas sesji.

Standardowa sesja fotograficzna do portfolio aktorskiego trwa godzinę i obejmuje max 3 stylizacje. Przed sesją dokładnie omawiamy co jest dla Ciebie ważne oraz jakie cechy i umiejętności chciałbys uwypuklić na zdjęciach. Dla uzyskania najlepszych efektów korzystam z pomocy makijażystki i stylistki. Przed sesją dopasowujemy makijaż i stylizację, by jak najlepiej zaprezentować pożądane cechy i atuty. Agencje aktorskie preferują proste w odbiorze zdjęcia. Dlatego całość poddaję lekkiemu retuszowi. Zbyt duża obróbka zdjęć nie będzie dobrze odebrana. Najważniejsze to pokazanie Twoich najlepszych cech i umiejętności. To głównie na tym skupiamy się podczas sesji aktorskiej. Zobacz moje portfolio fotografii portretowej i rozbuduj własne portfolio do agencji aktorskiej!

Zdjęcia do portfolio modela – polaroidy

Zdjęcia modelingowe to podstawa jeśli jesteś kandydatka lub kandydatem na modelkę / modela. Agencje modelek przy pierwszym spotkaniu wymagają zdjęcia polaroidy.

Co to są polaroidy i jak prawidłowo je wykonać?

Polaroidy to nic innego jak zdjęcia bez retuszu, ukazujące modelkę. Polaroidy bardzo często figurują w portfolio fotografii modowej. Muszą być neutralne, co oznacza, że nie mogą mieć charakteru artystycznego. Ich celem jest pokazanie naturalnego wyglądu modela lub modelki, zarówno całej sylwetki jak i szczegółów twarzy, włosy i cerę.

Do polaroidów (zdjęć testowych dla modelek) należy przystąpić bez makijażu i z naturalnie uczesanymi włosami.

Dobrze przygotowana sesja polaroidów powinna zawierać:

  • twarz en face, lewy profil, prawy profil
  • twarz en face, z delikatnym i dużym uśmiechem
  • półprofile twarzy
  • w przypadku długich włosów, zdjęcie en face ze związanymi włosami
  • sylwetka ubrana en face, profil i półprofil
  • sylwetka ukazana w kostiumie kąpielowym lub w bieliźnie, profil, półprofil oraz ujęcie tyłem
  • a także zdjęcia przedstawiające znaki szczególne jeśli takie posiada modelka

Bez względu na to czy interesuje Cię portfolio aktorskie czy portfolio modela. A może jesteś właścicielem firmy, freelancerem. Tworzysz markę osobistą i potrzebujesz rozszerzyć portfolio o świetne zdjęcia wizerunkowe lub na stronę internetową. Czas pokazać się z najlepszej strony!

Z przyjemnością wykonam dla Ciebie profesjonalne zdjęcia do portfolio w Warszawie i okolicach!

Profesjonalna sesja do portfolio – dlaczego warto w nią inwestować?

Dobre zdjęcia do portfolio to najlepsza forma wizytówki, zarówno w zawodzie modela, aktora, sportowca czy artysty.

Prezentując portfolio pokazujesz, że profesjonalnie podchodzisz do tego co robisz lub zamierzasz robić a dodatkowo – prezentujesz swój potencjał i atuty.

Każdą sesję można dokładnie zaprojektować tak, by maksymalnie pokazać wszystko to co chcesz zaprezentować: cechy urody, osobowość lub pasję.

Jeżeli więc zaczynasz wymarzoną karierę aktorską.

Albo chodzisz na castingi i potrzebujesz profesjonalne portfolio.

Jesteście zainteresowani profesjonalną sesją zdjęciową dla swojego dziecka do agencji aktorskiej.

Albo chcesz mieć świetne zdjęcia by odświeżyć swój profesjonalny wizerunek

to zapraszam do zapoznania się z moją ofertą oraz na sesję do portfolio!

Napisz do mnie: