Męska sesja zdjęciowa Warszawa

Kto powiedział, że profesjonalne sesje zdjęciowe są tylko dla kobiet? Sesja zdjęciowa wykonana przez doświadczonego fotografa to dla mężczyzny okazja do zaprezentowania się z najlepszej strony oraz wyrażenia siebie!

Niewielu mężczyzn może pochwalić się profesjonalnymi zdjęciami, które zatrzymują na dłużej. Męska sesja zdjęciowa wykonana w studio fotograficznym albo w plenerze staje coś coraz bardziej popularna. Sztywne zdjęcia korporacyjne czy biznesowe odchodzą na dobre do lamusa!

Współpraca z zawodowym fotografem gwarantuje niepowtarzalne efekty! Sam możesz zdecydować o charakterze sesji zdjęciowej. Może wolisz klimatyczne portrety studyjne? Zdjęcia w stylu biznesowym, albo ujęcia w stylu sportowym? A może lifestylową sesję biznesową w plenerze?

Jeżeli chciałbyś mieć świetne zdjęcia ukazujące Cię w najlepszym wydaniu, zobacz jak w kilku prostych krokach przygotować się do męskiej sesji fotograficznej w Warszawie.

Męska sesja fotograficzna Warszawa

W swojej pracy spotykam się z coraz większym zainteresowaniem sesjami dla mężczyzn. Punktem wyjścia i pretekstem do zdjęć jest najczęściej potrzeba odświeżenia wizerunku biznesowego. O samych zdjęciach biznesowych, oraz jak się do niej przygotować pisałem już obszernie w osobnym artykule tutaj: jak przygotować się do sesji biznesowej

Profesjonalnie wykonane oraz przyciągające wzrok piękne zdjęcia to coraz częściej konieczność w obecnych czasach. Zdjęcia o charakterze biznesowym, a dodatkowo unikatowe zdjęcia portretowe i zdjęcia lifestylowe a nawet zdjęcia na Tinder są najczęściej wybierane przez mężczyzn podczas realizowania męskiej sesji.

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się nad profesjonalną sesja męską i chciałbyś posiadać efektywne zdjęcia portretowe to najwyższy czas przejść do działania!

Sesja zdjęciowa dla mężczyzn w Warszawie – wyraź siebie!

Męska sesja zdjęciowa przeznaczona jest dla wszystkich Panów, którzy chcą zadbać o swój wizerunek, czy wyrazić SIEBIE. Bez względu na rodzaj wykonywanej pracy, stanowisko czy zainteresowania, możesz zainwestować w profesjonalne zdjęcia i zobaczyć siebie w innym świetle. Dodatkowo nie trudno zauważyć , jak trend robienia sobie profesjonalnych zdjęć na social media stale rośnie.

Obawiasz się, że skoro nie jesteś zawodowym modelem, to uzyskanie w efekcie zdjęć zbliżonych do tych z najlepszych blogów czy pism lifestylowych jest niemożliwe? Nic bardziej mylnego! Moje wskazówki ułatwią Ci pozowanie a podczas sesji poczujesz się swobodnie i jednocześnie pewnie przed obiektywem. Przekonasz się w czym, i jak dobrze wyglądasz, wzmocnisz swoje poczucie wartości i samoocenę.

Męska sesja portretowa

Męska sesja zdjęciowa w studio czy w plenerze różni się zdecydowanie od sesji kobiecych. W przypadku fotografowania kobiet stawia się na zmysłowość. Sesja zdjęciowa mężczyzny powinna skupiać się na charakterze fotografowanej osoby. Ukazywać mocne cechy, styl i osobowość!

Koncepcja sesji będzie zależeć od Ciebie oraz tego, na jakim efekcie, a co za tym idzie, na jakim wizerunku zależy Ci najbardziej. Od skupiających uwagę portretów męskich, po stylową sesję w plenerze. A może jesteś sportowcem i chciałbyś skupić się na pokazaniu sylwetki i sportowym charakterze zdjęć. A może liczysz na nietuzinkowe męskie zdjęcia biznesowe, dzięki którym zadbasz o swój nienaganny wizerunek biznesowy.

To ty decydujesz, na czym skupimy się podczas zdjęć, by wypracować najlepszy efekt końcowy.

Jak się przygotować do męskiej sesji zdjęciowej?

W przypadku każdej nowej sesji, bez względu na to czy przed moim obiektywem pojawia się kobieta czy mężczyzna – zaczynam od rozmowy.

Dlaczego potrzebujesz zdjęć? Jakie będzie ich przeznaczenie? Na jakim efekcie finalnym najbardziej Ci zależy? Odpowiedzi na te pytania pozwolą nam określić ogólny charakter sesji. Następnie wybieramy miejsce fotografowania.

Na co dzień wykonuję sesje zdjęciowe w Warszawie. Możemy wynająć studio lub fotografować w plenerze. Możemy nawet fotografować w miejscu Twojej pracy – jeśli np. zależy Ci na biurowym charakterze sesji. Wybór miejsca sesji nie może być przypadkowy i powinien być spójny z charakterem i wizją sesji.

W przypadku sesji Michała podzieliliśmy ja na dwa etapy. Pierwszym była sesja portretowa w studio, natomiast drugą część sesji o luźnym lifestylowym charakterze zrealizowaliśmy w plenerze.

Bardzo ważne jest przygotowanie się do sesji od strony wizualnej. Dobór odpowiedniej garderoby jest kluczowy. Od marynarek po koszule i t-shirty – to jaki uzyskasz efekt zależy od Ciebie. Męska sesja zdjęciowa nie musi być nudna i monotonna.

Jak zawsze niezawodny jest minimalizm i stonowane kolory. Stylowe męskie dodatki, okulary czy zegarek będą dobrym pomysłem.

Makijaż do zdjęć i ułożenie włosów sprawi, że będziesz wyglądać tylko lepiej! Nie musisz się obawiać, że makijaż będzie widoczny, chodzi o to by na zdjęciach skóra wyglądała na zdrową i wypoczętą. Lekka korekta cery w zupełności wystarczy.

A co z pozowaniem podczas sesji? Bez obaw! Jestem po to, by pomóc ci w osiagnięciu pełnego zadowolenia z efektu końcowego. Podpowiem i skoryguję pozy w trakcie fotografowania. Wierzę, że swobodna atmosfera i dobra komunikacja podczas sesji to klucz do sukcesu! Z czasem będziesz czuł się coraz bardziej rozluźniony i pewny, a zdjęcia coraz lepsze!

Męska sesja w Warszawie

Sesja w formie vouchera podarunkowego to świetny pomysł na prezent dla wyjątkowego mężczyzny. Profesjonalne sesje fotograficzne to też doskonały prezent na każdą okazję!

Co zawiera męska sesja zdjęciowa :

  • Podstawowy pakiet to 12 w pełni obrobionych finalnych zdjęć ( wybranych spośród wielu ujęć).
  • 2 godziny fotografowania w studio lub plenerze
  • max 3 stylizacje do wykorzystania podczas sesji
  • możliwa obecność wizażystki
  • możliwe rozszerzenie sesji
  • cena od 1200zł

Zachęcam do kontaktu by poznać wszystkie szczegóły oferty dla klientów indywidualnych. Jeśli szukasz doświadczonego fotografa do sesji męskiej, masz dodatkowe pytania i wątpliwości to zapraszam do bezpośredniego kontaktu. Z przyjemnością przygotuję dla Ciebie indywidualną ofertę, odpowiem na pytania i rozwieję wątpliwości. Gwarantuję, że będziesz zadowolony!