Fotografia Portretowa

Fotografia Portretowa

fotografia portretowa WARSZAWA

Głównym tematem fotografii portretowej jest człowiek. Dziedzina ta prezentuje szeroki zakres możliwości wykonania portretu pod względem samej techniki wykonania, kompozycji czy charakteru sesji. Od formalnego przedstawienia wizerunku fotografowanej osoby, poprzez zdjęcia oddające jej osobowość, do kreatywnych sesji portretowych. Specjalizuję się w fotografii portretowej od portretu studyjnego, we wnętrzach lub ich otoczeniu, po sesje portretowe wykonywane w plenerze. Najistotniejsza w fotografii portretowej jest dla mnie praca ze światłem, umiejętność pracy ze sprzętem i oświetleniem studyjnym, a także swobodne wykorzystywanie naturalnego światła w przypadku zdjęć w plenerze.

Zdjęcia portretowe mają na celu pokazać wyjątkowość, unikatowe cechy fotografowanej osoby. Moim nadrzędnym celem jest, by portrety mojego autorstwa były unikatowe, dopracowane w każdym szczególe, a przede wszystkim wydobywały z człowieka jego iskrę. Niemniej ważnym aspektem fotografii portretowej jest także makijaż fotograficzny. Odpowiednio zastosowany do charakteru sesji portretowej zatuszuje niedoskonałości i podkreśli atuty modelki lub modela. Profesjonalna fotografia portretowa staje się coraz bardzie popularna i wykracza poza komercyjne ramy. Nie potrzebujesz specjalnej okazji ani powodu, by zarezerwować sesję portretową dla siebie. Jeśli marzysz o Wyjątkowych zdjęciach portretowych w Warszawie i nie tylko, z przyjemnością je dla Ciebie wykonam.

SESJA PORTRETOWA

Pracując podczas sesji portretowych najistotniejszy jest dla mnie kontakt z człowiekiem. Dobra komunikacja i wzajemne zrozumienie to klucz do sukcesu i finalnego zadowalającego efektu sesji zdjęciowej. Bez względu czy będzie to formalna sesja portretowa o charakterze biznesowym czy portrety indywidualne albo komercyjne sesje beauty, dbam o dobrą atmosferę podczas sesji zdjęciowej i wsłuchuję się w oczekiwania klienta. Za każdym razem staram się pokazać na moich fotografiach to co najważniejsze – emocje lub pełnioną rolę.
Zdjęcia portretowe wykonuję nie tylko w Warszawie, przez wiele lat zdobywałem doświadczenie zarówno w Polsce jak i zagranicą tworząc wiele kreatywnych sesji zdjęciowych.

PORTRET W PLENERZE

Fotografując portrety w naturalnym otoczeniu ważne jest dla mnie dopasowanie miejsca do charakteru sesji i fotografowanej osoby. Istotną rolę w moich fotografiach odgrywa kolor oraz spójność stylizacji i miejsca. Portret czarno biały lub w kolorze, portret kobiecy czy męski, portret biznesowy czy portret ślubny – za każdym razem jest on idealnie dopasowany do tematu i miejsca.
Odpowiednia sceneria otoczenia potrafi wydobyć charakter portretowanej osoby i nadać zdjęciu niepowtarzalny wyraz. Zarówno te industrialne jak i bardziej naturalne scenerie mogą być doskonałym tłem do portretu w plenerze.
Wykonuję sesje portretowe w Warszawie i każdym innym mieście.

PORTRET STUDYJNY

Posiadam duże doświadczenie w zakresie fotografii studyjnej. Realizując liczne sesje modowe i lookbookowe zyskałem umiejętność szerokiego posługiwania się światłem studyjnym co pozwala mi kreować wiele możliwości i sposobów na przedstawienie portretu studyjnego. Od klasycznej wersji portretu po niebanalne i artystyczne sesje zdjęciowe, dopasowane do potrzeb i oczekiwań klienta.
Posiadając doskonałe umiejętności techniczne mogę w pełni skupić się na kontakcie i współpracy z fotografowaną osobą. Wydobyć to, co najcenniejsze w portrecie.

ZDJĘCIA BEAUTY

Fotografia beauty to najtrudniejsza dziedzina fotografii portretowej. Zdjęciami beauty są najczęściej zdjęcia urody podkreślające nieskazitelną cerę, makijaż i włosy modelki. Skupione na twarzy i bliskich kadrach. Znajdują szerokie zastosowanie w reklamie kosmetyków czy produktów pielęgnacyjnych.
Fotografując sesje beauty dbam o doskonałą kompozycję, skupiam się na detalu a powstałe fotografie poddawane są przeze mnie starannemu retuszowi. Dzięki temu na zdjęciach typu beauty w 100% wydobywam nieskazitelne piękno.

ZDJĘCIA PORTRETOWE WARSZAWA Portfolio:

PROFESJONALNY RETUSZ:

Modified
Original

Szukasz Dobrych zdjęć portretowych w Warszawie?