Artystyczna sesja zdjęciowa

Portret, zarówno w ujęciu klasycznym jak i biznesowym, to nie tylko uwiecznienie wizerunku – to sposób na oddanie osobowości fotografowanego człowieka. Właśnie to staram się uchwycić pracując z Wami podczas sesji zdjęciowych. Współpracując z klientami w Warszawie i nie tylko, zajmuje się realizowaniem artystycznych sesji zdjęciowych, ze szczególnym uwzględnieniem zdjęć portretowych damskich i męskich, na indywidualne potrzeby biznesowe i wizerunkowe.

Fotografia artystyczna – nie tylko dla artystów

Nie ważne czy jesteś artystą, malarzem, tancerzem, architektem, muzykiem, aktorem, projektantem, zajmujesz się sztuką zawodową, a może sztuka to Twoje hobby, jeśli potrzebujesz zdjęć w artystycznym klimacie, które wyróżnią Cię na tle innych – to trafiłeś idealnie!

Fotografia portretowa, kreatywna sesja wizerunkowa, sesja kobieca, profesjonalny portret męski, fotoreportaż z eventu firmowego, a także fotografia ślubna – każda z tych fotograficznych dziedzin może zachwycać kreatywnością.

Doświadczenie w branży fotograficznej, a także szeroki zakres mojego portfolio, daje mi swobodę w kreowaniu i szukaniu innej perspektywy. To między innymi szeroki wachlarz zleceń, od sesji biznesowej w plenerze, po fotografię studyjną, daje mi możliwość współpracowania przy różnorodnych projektach, a co najważniejsze wsłuchiwania się w potrzeby każdego klienta i profesjonalne wykonie każdej kreatywnej sesji zdjęciowej.

Artystyczna sesja wizerunkowa

Współpracując z Nadią, (która jest architektką) podczas jej sesji wizerunkowej przyświecał nam jeden cel – kadry bez typowego w fotografii biznesowej sztywnego nadęcia, z artystycznym klimatem w tle. Taka forma fotografii artystycznej jest mi niezwykle bliska, sesje portretowe, które odbiegają od typowych schematów, bez powielania i odtwarzania, skrojone na miarę Waszych potrzeb.

Artystyczne zdjęcia, choć nadal w minimalistycznym i klasycznym ujęciu, jak uzyskać taki efekt?

Kreatywne sesje zdjęciowe

To idealny pomysł na wizerunkowe sesje dla architektów i nie tylko. Każdy kto chce się wyróżnić w biznesie, prowadzi własną firmę, prezentuje wolne zawody, albo chce podkreślić swoje kreatywne cechy i umiejętności powinien pomyśleć o takich zdjęciach.

Sesja w pracowni artystycznej była strzałem w dziesiątkę!

Czy takie efekty na zdjęciach można by było uzyskać w typowym studiu fotograficznym? Zdecydowanie nie. Przy fotografii wizerunkowej częściej odchodzi się od studia, bo nie daje ono wystarczających możliwości do uzyskania najlepszych rezultatów. Aby pokazać w ciekawy sposób osobę, oraz to czym się ona zajmuje, warto pomyśleć o specjalnej, dedykowanej przestrzeni. Miejsce zdjęć – autentyczna pracownia malarstwa i rzeźby – tworzy jedyny w swoim rodzaju klimat i tło dla portretów mojej klientki. Zakurzona i pochlapana farbą podłoga, gipsowe popiersia i ustawione w nieładzie sztalugi malarskie, autentycznie wyposażone wnętrze pełne artystycznej energii.

Minimalistyczne stylizacje i stonowane kolory ubrań, a do tego odpowiedni makijaż i fryzura, wszystko to razem tworzy obraz profesjonalnej kobiety, pełnej pasji i zacięcia.

Fotograf artystyczny Warszawa

Wizerunkowe sesje fotograficzne stały się narzędziem, z którego chętnie korzystają dziś artyści, influencerzy i ludzie biznesu. Cokolwiek robimy, czymkolwiek się zajmujemy, istotą każdej działaności jest rozpoznawalność i budowanie relacji z odbiorcą czy klientem. Za pomocą dobrych zdjęć możemy wyjść z cienia, wyróżnić się na tle konkurencji i umocnić wartość swojej marki osobistej.

Sesja artystyczna w kreatywnym wydaniu

Fotografia wizerunkowa to uniwersalna wizytówka i świetny materiał do autopromocji!

Jako fotograf artystyczny lubię, a przede wszystkim dążę, by wykonywać sesje i fotoreportaże, które oprócz wysokiej jakości będą miały „to coś”. Artystyczna fotografia, czy to fotografia okolicznościowa, ślub, czy usługi fotograficzne dla klientów indywidualnych w biznesie i nie tylko – może przekraczać przyjęte granice i prezentować poziom wyżej. Magia fotografii to nie tylko połączenie aparat – oko, to idealna proporcja składająca się z miejsca, stylizacji i charakteru sesji oraz umiejętności uchwycenia w portretowanej osobie tego, na czym najbardziej nam zależy.

Jeśli chcesz czegoś więcej i zaprezentować się na wyjątkowych artystycznych zdjęciach zapraszam do kontaktu!

Zapytaj o sesję !