Zdjęcia na Tindera

Co najbardziej liczy się kiedy zakładasz profil na portalu randkowym? Dobre zdjęcie i opis!

I aby potencjalny partner czy partnerka zainteresowali się twoim bio, musisz przykuć ich uwagę tym pierwszym. Zdjęcie profilowe jest najważniejsze! Masz tylko dwie sekundy, by on lub ona przeczytali Twój opis, a finalnie przesunęli w prawo. Podpowiem Ci jak tego nie zepsuć!

Jakie zdjęcia wrzucać na Tindera?

Poznawanie nowych ludzi za pośrednictwem portali randkowych nikogo już dzisiaj nie dziwi. W dobie cyfryzacji to najszybsza droga do randki. Dla wielu osób to genialne rozwiązanie do nawiązywania znajomości. Każdy kto szuka bratniej duszy w sieci będzie oceniał to, co widzi!

Jakie zatem zdjęcia pokazać, by dać się poznać z dobrej strony?

Ludzie są wzrokowcami i polegają na pierwszym wrażeniu, statystycznie to trzy pierwsze zdjęcia przesądzą o twoim sukcesie na Tinderze. Powinny być one ciekawe i przede wszystkim zgodne z prawdą i aktualne! Zdjęcia portretowe to absolutna podstawa. To twarz przyciąga drugiego człowieka. Jednak zdjęcie w lustrze to za mało, by umawiać się na udane randki.

Dobre zdjęcie wyróżni Cię z tłumu i pomoże zebrać największą liczbę serduszek od odpowiednich osób.

Szczere spojrzenie, uśmiech, ładnie ułożone włosy i schludny makijaż napewno zostaną odebrane lepiej, niż nieaktualne, ze zbyt dużą ilością nałożonych filtrów czy stawiające nas w niekorzystnym świetle zdjęcia. Pamiętaj – celem aplikacji randkowej jest spotkanie, zatem prawda zawsze wyjdzie na jaw.

A jakich zdjęć nie wstawiać na Tindera?

Selfie „z dziubkiem” czy „z rąsi” przeminęło z wiatrem! Ale bywają też gorsze! Czego nie dodać na tindera? :

  • Portrety w łazienkowym lustrze albo z alkoholową imprezą w tle? A może zdjęcia w towarzystwie dzikich zwierząt? To zdecydowanie przykłady największej porażki.
  • Ćwiczenia fizyczne są w cenie, jednak jeśli nie szukasz partnera lub partnerki o sportowych zainteresowaniach to daruj sobie ujęcia w trakcie lub po treningu.
  • Zdjęcia przerobione do granic możliwości – nie chcesz chyba, by w momencie spotkania druga osoba była co najmniej zdziwiona?!
  • Zdjęcia w okularach przeciwsłonecznych – nie o to w tym chodzi, nie zasłaniaj twojej twarzy.
  • Zdjęcia z cudzymi dziećmi czy pupilami – ocieplanie wizerunku to dobry kierunek, ale w przypadku gdy posiadasz własne psy, koty, czy dzieci.
  • Zdjęcie pokazujące Twoje pasje i zainteresowania powie o Tobie więcej, niż zwyczajne selfie z ręki.
  • Fotografie sprzed lat odpadają – aktualne zdjęcia to podstawa.
  • Zbyt dużo golizny – odsłonięte ciało może i przyciągnie, ale z pewnością nie te osoby, na których Ci zależy.
  • Zdjęcia grupowe czy wykorzystywanie wizerunku innych osób jest nieporozumieniem – przecież nie chcesz oznaczać się kółeczkiem?

Wiesz już jakich zdjęć lepiej unikać. Ale nie posiadasz żadnych naprawdę dobrych? Profesjonalny fotograf zdejmie z ciebie ten problem i pomoże stworzyć bazę, którą z powodzeniem wykorzystasz na różnych portalach. Sesja zrealizowana zarówno w studio jak i w plenerze to najlepsza decyzja, by osiągnąć najlepsze efekty.

Sesja na Tindera Warszawa

Zastanawiasz się ile zdjęć na Tindera potrzebujesz? Na Tinder możesz dodać sześć zdjęć. Ilość dobrych zdjęć zwiększa atrakcyjność, a nawet jedno kiepskie automatycznie psuje cały profil. Dlatego jakość zdjęć, które zamierzasz użyć jest tak ważna.

Podczas sesji zdjęciowej na Tindera zrealizujemy kilka różnorodnych planów portretowych, by Twoja galeria była ciekawa i wzbudzała pozytywne emocje. Świetne zdjęcia nie muszą być przekombinowane! Najlepszym połączeniem są ładne, naturalne ujęcia twarzy plus te pokazujące całą sylwetkę w swobodnej pozie.

Często kluczem jest prostota, naturalność i odpowiednie światło! Nie przejmuj się jeśli nie potrafisz pozować przed obiektywem. Jako doświadczony fotograf udzielę Ci najlepszych wskazówek jak korzystnie wyglądać na fotografiach.

Sesja zdjęciowa na portale randkowe kierowana jest i do kobiet i do mężczyzn. Zdziwić może jednak, że męskie sesje zdjęciowe są zdecydowanie częstsze niż sesje kobiece!

Profesjonalne zdjęcia na portal randkowy

Męskie zdjęcia na portale randkowe przeżywają rosnąca popularność. Powód jest prosty – panowie zazwyczaj nie posiadają zbyt wielu profesjonalnych i dobrych zdjęć w przeciwieństwie do pań. Jako fotograf szczególnie cenię sobie sesje na portale randkowe. Moim celem jest stworzenie dobrych męskich zdjęć do ogłoszeń randkowych.

Warto dodać, że sesja na portal randkowy daje więcej pewności siebie!

Wracając do samego zdjęcia – Im lepsze zdjęcie profilowe, tym więcej kobiet odwiedzi profil i więcej kobiet odpisze na wiadomość.

Zwiększ swoją szansę i umów się na sesję ! Potrzebujesz odpowiedniego zdjęcia ale nie wiesz jak się za to zabrać? Zapraszam na zdjęcia w Warszawie – po sesji będziesz miał/miała najlepsze zdjęcia na Tinderze, zdjęcie główne czy po prostu doskonałe portrety.

Prywatna sesja na portal randkowy

I rzecz najważniejsza! Jestem profesjonalistą, który szanuje prywatność moich klientów. Takie sesje są całkowicie prywatne. Dlatego jeśli jesteś tutaj, by zobaczyć galerię zdjęć jakie wykonałem na portale randkowe (typu Tinder, Sympatia, eDarling) to muszę Cię poinformować, że znajdziesz tutaj jedynie przykładowe zdjęcia portretowe i wizerunkowe. Ich celem jest pokazanie w jakim stylu i klimacie fotografuję i jakich zdjęć możesz się spodziewać.

Twoje zdjęcia również będą bezpieczne 🙂

Zatem do dzieła!

Sesja zdjęciowa na Tindera czy inny portal randkowy będzie tym pierwszym krokiem, by znaleźć w Internecie idealne dopasowanie!

Umów sesję już dziś!