Sesja sportowa fitness

Chcesz mieć dobre zdjęcia sportowe? Zależy Ci, by zdjęcia podkreśliły Twoją piękną sylwetkę? Nie ważne czy jesteś trenerem personalnym czy instruktorem fitness, a może startujesz w zawodach? Jeśli sport to dla ciebie więcej niż pasja i pragniesz pokazać to za pomocą fotografii sportowej, to trafiłeś pod dobry adres! Zapraszam Cię na sesję zdjęciową fitness!

Fotografia sportowa

Profesjonalna fotografia sportowa dla klubów fitness czy zawodowych sportowców jest wymagająca. Wyszukiwanie decydujących momentów, a także kreatywność i umiejętność operowania światłem i cieniem to kluczowe kwestie podczas pracy z modelami. Tu liczy się każdy najmniejszy szczegół! Od lat fotografuję ludzi zarówno w biznesie jak i w modzie. Kreatywne spojrzenie i ogromne doświadczenie łączenia sztuki portretu z wieloma tematami pozwala mi tworzyć niebanalne zdjęcia z duszą.

Sesja zdjęciowa fitness

Sportowa sesja zdjęciowa powinna zaprezentować nie tylko twoją rzeźbę i siłę mięśni. Warto też pokazać siłę swojego charakteru. Tysiące przysiadów, setki godzin spędzonych na siłowni i hektolitry wylanego na treningach potu kształtują nie tylko piękne ciało ale przede wszystkim piękny umysł. To właśnie siłę charakteru na równi z wysportowaną sylwetką fotografuję na moich sesjach. 

Sesja sportowa w studio czy na siłowni?

Tak jak w przypadku każdej innej fotografii miejsce wykonywania zdjęć ma ogromne znaczenie. Boisko, siłownia czy studio fotograficzne – każdą współpracę traktuję indywidualnie. A jeśli zastanawiasz się gdzie zrobić fajne zdjęcia w Warszawie to mamy godowy wpis o tutaj

Sesję fitness dla zawodowych trenerów Decepticon Crossfit wykonałem w sali gdzie prowadzone są zajęcia sportowe. Wykorzystany został autentyczny sprzęt podczas ćwiczeń, by ukazać ruch i pracę mięśni. Dodatkowo powstały portrety sportowe oraz zdjęcia całego zespołu. Powstał dzięki temu spójny obraz tej sportowej społeczności, którą od wielu lat tworzą podczas codziennych treningów ze swoimi podopiecznymi. 

Sesja fitness

To co jest dla mnie niezwykle istotne podczas fotografowania sportu, to właśnie ruch i światło. Dokładam wszelkich starań, by każda moja sesja sportowa czy sesja fitness była niebanalnie oświetlona. Pracuję z najmocniejszymi lampami błyskowymi przystosowanymi do tak wymagającej dziedziny jak fotografia sportowa.

Ale sportowców można sfotografować równie ciekawie w plenerze. Na boisku, na korcie i innych obiektach sportowych albo w miejskim lifestylowym stylu. Najistotniejsze jest to, by wypromować Twoją osobę i dziedzinę sportu, którą uprawiasz. 

Fotograf sportowy Warszawa

  • Co zyskasz? Doskonałe zdjęcia sportowe, które będziesz wykorzystywać dla siebie, osobiście i zawodowo, robiąc najlepsze możliwe pierwsze wrażenie.
  • Potrzebujesz zaprezentować się na social mediach? Świetnie! Realizuję dla trenerów personalnych, siłowni, instruktorów klubów fitness, czy osób zajmujących się takimi dyscyplinami sportu jak: akrobatyka, pole dance, bieganie i wiele innych. 
  • Wykonuję zdjęcia na potrzeby stron www i mediów społecznościowych, treści wizualne na Instagramowe profile blogerów sportowych, w czasie imprez sportowych oraz do profesjonalnego wydruku. 
  • Moja oferta kierowana jest również do agencji i producentów odzieży sportowej
  • To co mnie wyróżnia to kreatywność i indywidualne podejście do każdego klienta, staranna obróbka graficzna i retusz zdjęć. 

Twoje profesjonalne zdjęcia sportowe są na wyciągnięcie ręki !

Napisz do mnie by zapoznać się z moją ofertą na sesję sportową.