Zdjęcia z drona Warszawa

Fotografia z lotu ptaka to dziedzina, która dopiero zaczęła się rozwijać i chwytać za serca miliony ludzi na całym świecie. W zasadzie żyjemy w czasach, w których sfotografowano już niemal wszystko, z każdej strony. Rozwój technologii sprawił, że dodatkowo można robić zdjęcia i filmy z powietrza, ukazywać przez to zupełnie inną perspektywę !

Zdjęcia z drona to prawdziwy powiew świeżości w świecie fotografii.

Zdjęcia z lotu ptaka

Dlaczego zdjęcia z drona w tak szybkim czasie zdobyły tak dużą popularność? Faktem jest, że zdjęcia i filmy z lotu ptaka pokazują krajobrazy, panoramy miast i miejsca i obiekty, których w wielu wypadkach nikt wcześniej nie pokazał. To co kiedyś wydawało nam się fikcją dziś już jest codziennością.

Fotografując za pomocą drona można uzyskać niecodzienne kadry uchwycone w niesamowitych warunkach oświetleniowych. Słowem – tworzyć kadry z bajki.

Niesamowitymi zdjęciami z drona przepełniony jest nie tylko cały Instagram. Zdjęcia z drona wykorzystywane są dziś niemal wszędzie. A zapotrzebowanie na zdjęcia z powietrza stale rośnie.

Koncerty i wydarzenia sportowe, eventy, nowe inwestycje, panoramy miast i krajobrazy przyrody, fotografia komercyjna, produktowa czy zdjęcia reklamowe, sesje biznesowe, korporacyjne i wizerunkowe, zdjęcia promocyjne, a także zdjęcia ze ślubu i wesela. Wszędzie tu istnieje zapotrzebowanie na zdjęcia z drona.

Ujęcia z lotu ptaka stanowią uzupełnienie zdjęć z ziemi zarówno w fotografii komercyjnej, jak i np. w reportażu ślubnym. Wiele par nie wyobraża sobie już usługi fotografowania i filmowania bez ujęć z powietrza. Dron to coraz częściej spotykany element na weselach. Zdjęcia z drona w świetny sposób wzbogacają i uzupełniają reportaż ślubny. Po więcej w tym temacie zapraszam Cię tutaj.

Nie ma co ukrywać, że drony wzbudzają coraz większe zainteresowanie zarówno amatorów jak i profesjonalistów.

Zdjęcia i filmy z powietrza – filmowanie dronem Warszawa

Podczas fotografowania z drona bardzo duże znaczenie maja warunki atmosferyczne. Ustawienie odpowiednich parametrów fotograficznych czy dopasowanie kadru to jedynie połowa sukcesu. Pogoda przy ujęciach z drona jest kluczowa.

Miejsca gdzie można latać bezzałogowymi statkami powietrznymi określają przepisy prawa lotniczego. Tylko w niektórych sytuacjach można latać dronem bez uprawnień. Jako profesjonalny fotograf przeszedłem kurs i zdobyłem świadectwo kwalifikacji – licencję na latanie dronem (UAVO). Posiadam odpowiednią wiedzę i sprzęt, by fotografować i filmować z powietrza nie tylko w Warszawie ale dosłownie wszędzie! Licencja ta umożliwia mi świadczenie usług komercyjnych z wykorzystaniem drona.

Posiadanie licencji to nie tylko gwarancja wysokiej jakości finalnych zdjęć, to przede wszystkim gwarancja doświadczenia oraz bezpieczeństwa podczas realizowania zlecenia.

Wykonuję zdjęcia dla klientów indywidualnych oraz firm. Oferuję sesje korporacyjne, reklamowe czy fotografię biznesową z wykorzystaniem bezzałogowego statku powietrznego. Wieloletnie doświadczenie w fotografii tradycyjnej przekłada się na najwyższą jakość zdjęć z wykorzystaniem drona.

Niesamowite zdjęcia z drona Warszawa

Czasami trudno jest oddać piękno i rozmach danego obiektu czy krajobrazu będąc ograniczonym przyziemną perspektywą. Zdjęcia lotnicze pokazują to co niedostępne dla ludzkiego oka i wzbudzają zachwyt. Sesja zdjęciowa z drona doskonale uzupełnia standardowy materiał z sesji naziemnej i stanowi wyjątkowy element całej realizacji.

Jako doświadczony fotograf wykonuję zdjęcia z drona na terenie Warszawy i okolic jak również w innych miastach Polski i za granicą.

Jakie zdjęcia robię dronem ? Krajobrazy i piękne miejsca, panoramy miast, ujęcia ludzi podczas pracy albo relaksu, zdjęcia z drona do mediów społecznościowych, eventy i inne wydarzenia sportowe a także śluby i wesela. Zdjęcia nieruchomości i dziełek na sprzedaż. Sesje korporacyjne i reklamowe.

Zdjęcia z drona cena ? Każde zlecenie wyceniam indywidualnie. Na cenę składają się takie czynniki jak ilość wylotów, czas pracy operatora czy ewentualny koszt dojazdu na miejsce zlecenia.

Jeśli chcesz poznać szczegółową ofertę za zdjęcia z drona zapraszam do kontaktu.