Najlepsze agencje eventowe w Warszawie

Firmy coraz częściej zdają sobie sprawę, że organizowanie imprez firmowych czy integracyjnych wyjazdów wypełnionych aktywnościami znacząco polepszają relacje wewnątrz przedsiębiorstwa. Każda korporacja potrzebuje pozytywnych opinii zarówno pracowników jak i społeczeństwa, by wzbudzać zaufanie i budować silną markę.

Organizacją kompletnych wydarzeń firmowych zajmują się profesjonalne agencje eventowe. Znalezienie najlepszej firmy eventowej nie jest takie proste. Nikt nie chce, by impreza okazała się kompletna klapą i zamiast wzbudzać pozytywne emocje była jedynie męczarnią dla pracowników. Sukces organizowanego wydarzenia to wybór dobrej agencji eventowej.

Agencja eventowa Warszawa – o czym pamiętać i czego unikać?

Od kilku lat branża eventowa przeżywa oblężenie, tym samym przybywa wiele nowych agencji, które prześcigają się w kreatywnych pomysłach na temat tego jak umacniać więzi miedzy pracownikami lub firmą z obcymi i potencjalnymi klientami.

Pamiętajmy jednak, że kreatywność nie zastąpi nam doświadczenia! Raczkujące firmy eventowe często zachęcają nas niską ceną, a ryzykiem który kryje się za niską cena jest brak doświadczenia. Ale nie zawsze zachodzi taka zależność. Zdarza się, że w młodych agencjach pracują bardzo utalentowani i zaangażowani ludzie, mają doskonałe opinie i na tym opierają swoje wyższe ceny.

Nie warto oszczędzać jeśli organizujemy imprezę dla kilkuset osób, inaczej wydarzenie zakończy się klapą! Tu potrzebny jest wymierny budżet. Niestety często niska cena oznacza niską jakość. Eventy firmowe to duże przedsięwzięcie, dlatego warto poświęcić więcej czasu, by zapoznać się z opiniami klientów, którzy z usług danej agencji już skorzystali.

Organizacja imprez Warszawa

Organizacja eventów nie dotyczy wyłącznie imprez integracyjnych w dosłownym tego słowa znaczeniu. Zakres działalności takich agencji jest dużo większy. Spotkania biznesowe, konferencje, szkolenia, warsztaty, bankiety, pikniki firmowe, imprezy plenerowe, imprezy tematyczne, gale, a także wystawy i wernisaże, a nawet imprezy okolicznościowe. Agencja eventowa ma zapewnić kompleksowe zorganizowanie takiego wydarzenia, od strony technicznej m.in zapewnienie sprzętu audiowizualnego, zadbać o catering, po merytoryczną – jak określenie tematu a następnie przygotowanie scenariusza imprezy, a także zadbać o promocję wydarzenia.

Postawienie na agencję eventową to zaufanie ludziom, którzy takich imprez mają w soim dorobku setki, wiedzą jak dotrzeć do klienta i jak efektywnie działać, współpracują z dziesiątkami podwykonawców i obiektów. To zespół profesjonalistów, który rozumie potrzeby i oczekiwania, gwarantuje profesjonalizm, kompleksową realizację imprez i eventów na wysokim standardzie, a finalnie zadowolenie każdego uczestnika i przede wszystkim każdego klienta.

Najlepsze agencje eventowe w Warszawie – moja subiektywna lista

Skoro już wiecie na co zwrócić uwagę szukając firmy eventowej, która zajmuje się organizacją wszelkiego rodzaju imprez, polecam sprawdzić poniższą listę polecanych przeze mnie agencji. Udane imprezy to z tymi zespołami pewna sprawa. Zapewniać o tym mogą chociażby liczne pozytywne opinie w Internecie. W Warszawie to te agencje polecane są najczęściej:

 1. Bossa Nova Events Sp. z o.o. – jak sami mówią o sobie: „Bossa Nova Events to grupa doświadczonych ludzi z pasją, energią i nieograniczoną kreatywnością. Dbamy o najmniejsze detale, dlatego koncepcja naszych realizacji jest zawsze spójna i szyta na miarę potrzeb Klientów”. Wiedzą jak zorganizować event firmowy!
 2. Agencja Kreatywna College Event – zapewniają profesjonalizm w organizacji wszelkiego rodzaju eventów (koncerty, pikniki, plenery, konferencje, imprezy, spotkania biznesowe, stoiska na targach branżowych itp.) Z nimi nie ma rzeczy niemożliwych!
 3. Silver Bird Events Natalia Gołąb – to agencja eventowa, która powstała z pasji i energii do tworzenia czegoś niezwykłego. Wieloletnie doświadczenie na rynku eventowym, pozwala na organizację imprez firmowych i prywatnych na najwyższym poziomie. Oferuje profesjonalne doradztwo i kreatywne podejście do każdego zlecenia.
 4. Agencja Fabryka Wydarzeń – to agencja event-marketingowa 360°. Jej misją jest kompleksowe wsparcie firm w budowaniu pozytywnego wizerunku i silnej pozycji rynkowej. Realizują projekty oraz wspierają przedsiębiorców w działaniach związanych z organizacją kompleksowych eventów. Wsparcie na każdym etapie realizacji gwarantowane.
 5. Event House Barbara Czarska – na rynku eventowym istnieją od 2007 roku. Kilkunastoletnie doświadczenie potwierdza bezproblemową organizację eventów na wysokim poziomie. Do tego jak sami zapewniają: ” zawsze mamy plan B! Dlatego że jesteśmy dobrzy w tym co robimy – wciąż działamy.”
 6. Pora Jeść – „Jesteśmy cateringiem wspierającym zdrowy styl życia. Współpracujemy z kucharzami i kelnerami topowych warszawskich restauracji. Dbamy o to, aby nasz catering był jak najbardziej dopasowany do charakteru i czasu spotkania.”
 7. Nieznany Sprawca catering – nieznany sprawca zapewnia potrawy najwyższej jakości, które zaskakują nie tylko wybornym smakiem, ale także nienaganną prezencją. Zajmują się obsługą różnego rodzaju wydarzeń – od romantycznych spotkań we dwoje po uroczyste przyjęcia.
 8. Spogle – to swego rodzaju wyszukiwarka sportów i rekreacji. „Naszym celem jest wyszukać najlepszą dla Ciebie formę aktywnego spędzania czasu. Specjalizujemy się w 3 kategoriach: wynajem atrakcji na eventy, sprzedaż sprzętu oraz organizacja eventów. Czujemy się mocni w organizacji aktywnych form rozrywki i na ich bazie z przyjemnością stworzymy dla Was wydarzenie nie z tej ziemi.”
 9. ART HOUSE / Jak z bajki – Podwójna siła daje nam większa moc działania na najwyższym poziomie. Art House działa szybko jak pendolino i perfekcyjnie jak szwajcarski zegarek w zakresie: produkcji reklam i teledysków, organizacji koncertów, zakupu mediów, kreowaniu i realizacji sesji zdjęciowych, realizacji eventow i projektów specjalnych. Jak z Bajki spełni najśmielsze marzenia Twojego dziecka o wyjątkowych urodzinach i spotkaniu z postaciami jak z bajki. 
 10. Eventomi – oferują nie tylko pełen profesjonalizm, ale również praktyczną i teoretyczną znajomość tematu. Dzięki temu możesz powierzyć im organizację wydarzeń, a przy okazji zarażą Cię energią i pozytywnym myśleniem. Ten team stworzy niezapomniany event!
 11. Fokus Group agencja eventowa Warszawa – integracja pracowników to zajęcie wymagające niezwykłej staranności i indywidualnego podejścia do każdego z nich. Rekomendacje zadowolonych klientów nie pozostawiają złudzeń. Współpraca z Fokus Group jest gwarantem niezapomnianej imprezy firmowej.
 12. Best event Wojciech Kulikowski – szukasz specjalisty z zakresu techniki scenicznej? Jesteś pod właściwym adresem! Best Events oferuje podesty sceniczne, konstrukcje quaddro Alustage a także DJ-a do poprowadzenia niezapomnianej imprezy.
 13. Loft44 –  „Nasza agencja eventowa to doskonały wybór na interesujący i niezapomniany event w Warszawie. Potwierdza to wiele lat doświadczenia i setki zorganizowanych imprez, które mamy na koncie, a także wciąż powracający do nas Klienci. Impreza w naszym klubie to komfort nie tylko dla gości, ale i dla organizatorów. Loft44 jest najlepszym wyborem dla agencji poszukujących miejsca na event w celu organizacji imprez firmowych i nie tylko. Serdecznie zapraszamy do kontaktu w celu poznania szczegółów.”

Z powyższymi agencjami eventowymi organizacja imprez firmowych, integracyjnych i okolicznościowych z pewnością będzie gwarantem udanego wydarzenia!

Profesjonalna agencja eventowa w Warszawie

Jeśli moja lista ułatwiła Ci wybór najlepszych partnerów biznesowych do zorganizowania wyjątkowej imprezy to bardzo się cieszę! Wystarczy tylko zadzwonić i umówić się na spotkanie. Kolejny krok należy już do agencji eventowej. Jeśli przekażesz wszystkie niezbędne informacje oraz oczekiwania i potrzeby, pozostanie tylko czekać na przedstawienie oferty i kreatywne rozwiązania. Z pewnością dobra agencja zaangażuje się w temat i przygotuje dla Ciebie coś extra!

A jeśli szukasz doświadczonego fotografa eventowego, który niebanalnie zarejestruje pełne atrakcji wydarzenie to nie mogłeś trafić lepiej!

Zapraszam Cię do zapoznania się z moją ofertą fotograficzną!