Sesja buduarowa w Warszawie

Pewnie nie raz i nie dwa przeczytałaś w Internecie frazesy typu: „kobieca sesja buduarowa to najlepszy prezent jaki możesz zrobić dla swojego mężczyzny”. Być może gdzieś istnieje takie przekonanie, ale nie u mnie.

Sensualna fotografia buduarowa jako prezent? Ok, ale jak już to dla Ciebie samej, chociaż i tak słowo „prezent” jest dla mnie tanim chwytem reklamowym, chętnie wykorzystywanym w artykułach o sesjach kobiecych. Przygoda i nowe niecodzienne doświadczenia, których efektem będą Twoje piękne i zmysłowe zdjęcia buduarowe – to w mojej opinii zdecydowanie bardziej pasuje do sesji buduarowych.

Sensualne sesje buduarowe

Nie musisz mieć specjalnego powodu, ani okazji by zdecydować się na ultrakobiecą, sensualną sesję w klimatycznym wnętrzu. Wokół kobiecej sesji zdjęciowej, o charakterze buduarowym, wciąż panuje przekonanie, że jest to rodzaj zdjęć, które oscylują gdzieś pomiędzy nagością i odważyć się na nie mogą tylko profesjonalne modelki, pewne siebie i świadome swojego ciała.

Po pierwsze: piękną, buduarową sesję może mieć każda kobieta, bez względu na rozmiar, wiek czy doświadczenie przed obiektywem.

Po drugie: znaczenie zmysłowości dla każdej kobiety nie jest takie samo. Dlatego każda sesja buduarowa będzie inna! Zmysłowość można pokazać zarówno w bieliźnie jak i w bardziej zabudowanej stylizacji, lub posłużyć się elementami nagości zakrytej. Albo łączyć pomysły podczas sesji. To jak będzie wyglądać Twoja sesja buduarowa, będzie zależeć w dużej mierze od ciebie – to Ty ustalasz swoją granicę komfortu!

Sesja buduarowa – co to właściwie jest?

Sesja buduarowa to mówiąc najprościej kobiece zdjęcia o charakterze sensualnym – ukazujące piękno kobiecego ciała, zmysłowość, subtelność i charakter kobiety. Od portretów po delikatne akty. Warto tutaj zaznaczyć – co jest niezwykle istotne – zdjęcia w bieliźnie czy subtelne akty nie mają nic wspólnego z wulgarnością, to nie fotografia erotyczna!

Fotografia buduarowa to kwintesencja kobiecości, eleganckie wnętrze, minimalistyczne studio albo hotelowy pokój, to koronkowa bielizna, to naturalność, swoboda i pełna uroku kobieta.

Sesje buduarowe mogą być równie dobrze realizowane w studio lub w plenerze jeśli zależy Ci na naturze w tle. Wszystko zależy od Ciebie. Pamiętaj – pracując z profesjonalnym fotografem nie tylko odkryjesz siebie na nowo podczas sesji, a efektem będą zachwycające, zmysłowe portrety czy zdjęcia sylwetki ukazujące Cię z jak najlepszej strony.

Buduarowa sesja Warszawa

Sesje kobiece, sensualne i buduarowe, które wykonuję w studio lub w plenerze pokazują kobiecość bez kiczu. Zmysłowość bez wyuzdania czy wulgarności.

Moim zadanie jest pokazanie Ciebie – Twoich swoistych cech. Może być to delikatność, albo pewność siebie, pokażę Ciebie taką jaką chcesz być. A może zdjęcia pozwolą odkryć Twoje nowe oblicze?

Sesja buduarowa to swego rodzaju metamorfoza kobiety. Ta metamorfoza zaczyna się już od wykonania profesjonalnego makijażu oraz fryzury. Możesz to zrobić sama albo oddać się w ręce mojej wizażystki. Najważniejsze, by makijaż był dopasowany do Twojej urody. Nie zawsze musi być mocno wyrazisty. Czasem piegi i naturalność są bardziej zmysłowe niż mocny makijaż.

Równie ważne są Twoje włosy, układamy je do sesji i dobieramy stylizację, w której będziesz czuła się najlepiej. Lubisz koronkową bieliznę i szpilki? Fajnie, będzie typowo buduarowo. Wolisz pozować bez szpilek a zamiast koronek otulić ciało klasyczną białą koszulą? Też świetnie!

Pamiętaj to Twoja sesja! O Tobie, nie o kimś na siłę przebranym. Im lepiej dobrana do Ciebie stylizacja, tym swobodniej będziesz się czuła w trakcie wykonywania zdjęć.

Zalety sesji buduarowej

Czy warto zrobić sobie sesję kobiecą? Oczywiście, że warto! Dlaczego zdjęcia o sensualnych wymiarze powodują szczególny zachwyt? Bo skupiają się na pięknie! Nie bez powodu mówi się, że sesja buduarowa jest poniekąd sesja beauty. Każda fotografia to suma zdolności fotografa oraz wdzięku i zmysłowości kobiety. Taka sesja sprawi, że Twoja kobiecość będzie odpowiednio podkreślona i wyróżniona.

Wyobraź sobie, że podczas sesji spotykają Cię tylko miłe momenty, zero stresu i dużo uśmiechu! A co najważniejsze efekty naszej sesji sprawią, że Twoja samoocena wzrośnie, będziesz pewniejsza siebie i dostrzeżesz w sobie więcej zalet.

Kobiece sesje buduarowe. Jak się przygotować? Co zabrać? W co się ubrać?

Wiesz już, że makijaż i włosy do sesji są bardzo ważne. Czas na stylizacje. Sesja buduarowa to doskonała okazja by założyć coś wyjątkowego! W końcu profesjonalna sesja zdjęciowa to nie codzienna przygoda – nie bój się zaszaleć! Może to być piękna bielizna, koronkowe body, ulubiona sukienka, miękki otulający sweter, rozpinana koszula, albo jedwabna halka. Na takiej sesji idealnie sprawdzą się zwiewne materiały i przezroczystości. Dobrze jest przygotować dwa lub trzy komplety czy wersje stylizacji.

Przydatna może okazać się biżuteria i dodatki, ale bez przesady! Minimalizm obroni się zawsze, z doświadczenia unikam zbyt wielu dodatków, które w efekcie tylko odwracają uwagę od głównego motywu zdjęcia jakim jest kobieta. Buty na wysokim obcasie sprawią, że będziesz czuła się pewnie, ale to od ciebie zależy ostateczny charakter stylizacji.

Najważniejsze co powinnaś zabrać na sesję to dobry humor i pozytywne nastawienie! Wtedy sesja zamiast Cię stresować będzie dobrą zabawą i miłym doświadczeniem. Oczywiście, na początku możesz czuć się nieswojo – to normalne! Po kilku minutach przychodzi rozluźnienie, a pozy stają się bardziej naturalne. Moja w tym rola żeby pokierować Cię podczas sesji i uzyskać jak najlepsze jej efekty.

W sesja kobiecych najważniejsze jest dobre nastawienie. Nie musisz mieć figury modelki czy posiadać dużego doświadczenia w pozowaniu by wyglądać na zdjęciach oszałamiająco. Przez ponad 15 lat pracy za obiektywem sfotografowałem setki twarzy. Zaufaj mi – potrafię uchwycić ulotne piękno.

Sesje kobiece buduarowe w Warszawie – gdzie zrobić?

Na co dzień fotografuję w Warszawie. Możemy zrealizować sesję buduarową w studio fotograficznym lub wynająć apartament czy hotelowy pokój. Możemy też wykonać zdjęcia buduarowe w plenerze, jednak wnętrza w tym wypadku będą zdecydowanie bardziej intymną przestrzenią. Sesje kobiece w studio czy hotelowym wnętrzu niosą ze sobą coś wyjątkowego i magicznego. Wnętrze daje swobodę i wiele możliwości działania ze względu też na oświetlenie.

Do każdego zlecenia podchodzę bardzo indywidualnie i zanim zaczniemy fotografować dokładnie omówię z Tobą wszystkie szczegóły i oczekiwania.

Sesja buduarowa w Warszawie – ile kosztuje i co zawiera?

Zapewne interesuje Cię cena sesji buduarowej, oraz co dokładnie zawiera podstawowy pakiet. Za każdym razem dopasowuję ofertę do indywidualnych potrzeb moich klientów, a podstawowy pakiet przedstawia się następująco:

  • sesja trwa do 3h
  • makijaż i fryzurę wykonuje moja wizażystka
  • przygotowujemy 2-3 stylizacje
  • otrzymujesz 12 gotowych i w pełni obrobionych zdjęć
  • obróbka do 21 dni roboczych
  • możliwa obróbka express za dodatkową opłatą
  • możliwość dokupienia zdjęć 50zł/szt.
  • cena pakietu 1500zł
  • koszt wynajęcia miejsca do sesji płatny dodatkowo.

Sesja zdjęciowa buduarowa podsumowanie

Każda kobieta lubi i chce czuć się piękna. Świadomość, że wyglądamy zjawiskowo podnosi samoocenę i momentalnie poprawia humor. A jakby tak zatrzymać taki zjawiskowy look na zdjęciach i móc wracać do nich raz za razem? Warto oddać się w ręce profesjonalnego fotografa, który dokładnie wie jak uzyskać najlepsze efekty sesji.

Warto raz na jakiś czas poświęcić uwagę tylko sobie, docenić siebie, pokochać siebie na nowo.

Zmysłowa sesja buduarowa to coś czego każda kobieta powinna doświadczyć. Bez względu na wiek, rozmiar czy posiadane kompleksy. W końcu w duchu „selflove” – od miłości własnej wszystko się zaczyna – do dzieła!

Zapraszam do kontaktu oraz zachęcam do zapoznania się z moim portfolio, aby w pełni poznać estetykę moich prac 🙂